دسترسی سریع به : سامانه کایپر راهنمای ثبت طرح ها کتابخانه الکترونیک مسیحادم
کمیسیون کتب مرجع سامانه مرجعیت علمی سامانه کتب مرجع سامانه همایش EN
EN
تاریخ انتشار : 1401/08/28

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی و مرکز تحقیقات پزشکی قانونی

تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی و مرکز تحقیقات پزشکی قانونی در مرکز نصر به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی مرکز نصر، در روز دهم آبان ماه در جلسه‌ای که با حضور دکتر شریفی‌پور رئیس مرکز ملی و نمایندگان این مرکز با دکتر محسن صابری رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی برگزار شد با توجه به ضرورت همفکری و همکاری سازنده میان مراکز علمی-پژوهشی کشور و در راستای پیشبرد اهداف و ماموریت‌های آموزشی و تحقیقاتی طرفین، تفاهم‌نامه ‎ای بین مرکز ملی و مرکز تحقیقات پزشکی قانونی به امضا رسید.
با امضای این تفاهم‌نامه طرفین تمام تلاش خود را در جهت استفاده از راهکارهای مشترک در اجرای برنامه‌های آموزشی و پژوهشی به منظور نیل به کارآمدی موثر در نظام سلامت کشور به کار خواهند بست و از هیچ کوششی در این راستا فروگذار نخواهند کرد.
مطابق این تفاهم‌نامه طرفین ملزم به انجام تعهداتی هستند که از جمله تعهدات مرکز ملی می‌توان به انجام تحقیقات مشترک پیرامون موضوعات مرتبط و انتشار نتایج آن و تهیه محصولات آموزشی به منظور ارتقای دانش حقوقی ارائه‌دهندگان خدمات سلامت اشاره کرد. در همین راستا تعهدات مرکز تحقیقات پزشکی قانونی نیز مشارکت در تدوین، تصویب و تامین مالی طرح‌های تحقیقاتی، مشارکت در جمع‌آوری اطلاعات و نیازسنجی اسناد راهبردی و اسناد حقوقی است.