دسترسی سریع به : سامانه کایپر راهنمای ثبت طرح ها کتابخانه الکترونیک مسیحادم
کمیسیون کتب مرجع سامانه مرجعیت علمی سامانه کتب مرجع سامانه همایش EN
EN
تاریخ انتشار : 1401/06/12

جلسه نشست مدیریت مرکز ملی نصر با کارکنان به مناسبت هفته دولت

به مناسبت هفته‌ی دولت و روز کارمند نشست صمیمی مدیریت مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی با کارکنان در روز دوشنبه مورخ 1401/06/07 در سالن جلسات تشکیل شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام خدا، آقای دکتر شریفی‌پور ریاست مجموعه با اشاره به گذشت 6 ماه از فعالیت مرکز به ریاست ایشان اظهار کرد: ما هنوز در شروع کار هستیم و با وجود مشکلاتی که وجود دارد آثار و عملکرد این مرکز به منزله مغز یا مرکز تحقیق و توسعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی عمل می‌کند و امید است اثرات وسیعی در سطح ملی از این مرکز در آینده مطرح شود.
آقای دکتر شریفی‌پور ضمن تشکر از کارکنان و آرزوی سلامت برای تک تک اعضای مرکز از آنها خواست خلاقیت را سرلوحه کارهایشان قرار دهند.
در ادامه آقای دکتر سخاجو معاونت توسعه مرکز نصر نیز با قدردانی از مدیران و مسئولان پیشین مرکز بیان کرد: خوشبختانه با حضور آقای دکتر شریفی‌پور تیم پرجنب و جوشی جمع شده‌ که امور این مرکز شتاب بیشتری بگیرد. او با اشاره به اینکه معاونت توسعه در واقع پشتیبان معاونت پژوهشی و مرکز نصر است آرزو کرد در راستای تحقق اهداف این مرکز بتواند پشتیبانی درخوری داشته باشد.
خانم دکتر حسینی مدیر پژوهش مرکز نیز با تقدیر از همبستگی تک تک اعضای مرکز نصر و ایده‌های جدیدی که از سوی آقای دکتر شریفی پور به مجموعه تزریق شده است، این مهم را برای پیشبرد اهداف بسیار کمک کننده دانست.
در ادامه با اعلام وضعیت استخدامی از سوی آقای دکتر سخاجو و مهندس امامی مدیر امور اداری جلسه پرسش و پاسخی با حضور کارکنان برگزار شد تا به ابهامات و سوالات اعضای مرکز پاسخ داده شود.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و بن هدیه از کارکنان مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی تقدیر و تشکر شد.