دسترسی سریع به : سامانه کایپر راهنمای ثبت طرح ها کتابخانه الکترونیک مسیحادم
کمیسیون کتب مرجع سامانه مرجعیت علمی سامانه کتب مرجع سامانه همایش EN
EN
تاریخ انتشار : 1401/03/02

اعطای گرنت پسا دکترا ، مصوبه جدید شورای پژوهشی نصر

در راستای برنامه ریزی برای اعطای انواع گرنت، شورای پژوهشی مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، اعطای کمک مالی برای دوره های پسا دکترا (Post Doc) را مصوب کرده است.
به گزارش واحد انتشار دانش و روابط عمومی مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، آقای دکتر سلیمان احمدی معاون پژوهشی این مرکز، در مراسم اختتامیه بیست و سومین همایش کشوری آموزش پزشکی، ضمن تشکر از برگزار کنندگان این همایش، تصویب اعطای گرنت دوره پسا دکترا در حوزه آموزش علوم پزشکی را در نصر اعلام کرد.
ایشان ضمن آنکه گرنت Post Doc را گرنتی ارزشمند و مطابق با گرنت های بین المللی نامیدند، اضافه کردند: " این گرنت می‌تواند زمینه ساز ایجاد شغل موقت برای دانشجویان تلقی گردد". ایشان اعلام کردند: " در راستای این نوع گرنت، هر یک از اساتید به‌نام کشور در حوزه‌های علوم پزشکی می‌توانند برای دریافت گرنت مذکور اقدام و یک نفر از دانش آموختگان حوزه آموزش پزشکی یا رشته های مرتبط را برای این دوره معرفی نمایند".
اخبار تکمیلی درخصوص این گرنت، از طریق سایت نصر به آدرس www.nasrme.ac.ir به‌زودی منتشر می شود.
در این مراسم همچنین به برگزیدگان با عناوین "پژوهشگر برتر و پژوهشگر جوان برتر" که واجد دریافت گرنت از سوی مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی شدند، لوح تقدیر اعطاء شد.