مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت پژوهشی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع


مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت پژوهشی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی برگزار شد

مراسم تکریم دکتر شهرام یزدانی سرپرست سابق معاونت پژوهشی و دکتر امیراحمد اخوان سرپرست سابق معاونت توسعه مدیریت و منابع و معارفه دکتر سلیمان احمدی سرپرست معاونت پژوهشی و دکتر محمدعلی سخاجو سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی صبح شنبه 21 خرداد با حضور دکتر احسان شریفی‌پور، رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی ، برگزار شد.
دکتر شریفی پور در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های دکتر یزدانی و دکتر اخوان گفت: امیدواریم برکات نگاه ملی شما دوبزرگوار همچنان جاری و اثربخش باشد.
رئیس مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: حضور آقای دکتر احمدی استاد دانشگاه شهید بهشتی که در حوزه آموزش پزشکی شناخته شده هستند در سمت معاونت پژوهشی برای دوره جدید مسرت بخش است.
وی با اشاره به سوابق دکتر سخاجو افزود: با توجه به تجربه و درایت دکتر سخاجو امیدواریم آثار مثبت به جای مانده از ایشان در مسئولیت‌های مختلف ،در مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی نیز جاری و اثربخش باشد. دکتر شریفی‌پور پایش اطلاعات و شواهد، انجام ماموریت‌هایی که از گذشته به عهده مرکز بوده و رسیدن به مفهوم دانشگاه تمدن ساز را از اهداف مرکز شمرد و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در زمینه دانشگاه تمدن ساز افزود: رسیدن به مفهوم دانشگاه تمدن ساز با شعار ممکن نیست، بلکه به برنامه جدی و نگاه بلند نیاز دارد و امیدواریم همه در چارچوب نگاه رهبری برای رسیدن به اهداف قدم برداریم.
در ادامه دکتر یزدانی سرپرست سابق معاونت پژوهشی ضمن تشکر از دکتر شریفی پور بابت تشکیل این جلسه گفت: مسیری که از ایجاد ایده تا پیاده سازی آن طی می‌شود، مسیری با چالش‌های بسیار است که اگر با همراهی دوستان طی شود لذت بخش خواهد بود و این موهبتی‌ست که ما از ابتدا در مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی داشتیم. من امیدوارم با مدیریت دکتر شریفی‌پور مرکز به جایگاهی که شایسته آن است خواهد رسید.
دکتر اخوان سرپرست سابق معاونت توسعه مدیریت و منابع با مرور اقداماتی که در دوران حضور ایشان در مرکز انجام شده بود و با اشاره به سوابق دکتر شریفی پور، دکتر احمدی و دکتر سخاجو از اینکه مرکز به تیمی توانمند سپرده شده ابراز خوشحالی کرد و همچنین برای هیات مدیره جدید مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی آرزوی موفقیت کرد.
دکتر احمدی سرپرست معاونت پژوهشی ضمن قدردانی از زحمات دکتر یزدانی با اشاره به محدودیت منابع گفت : ما باید تلاش کنیم پژوهش‌ها به معنای واقعی کلمه کاربردی باشند.
در پایان این نشست دکتر سخاجو سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اظهار کرد: وقتی مسئولی در نهادی زحمت میکشد زمان واسپاری آن به دیگران با دلسوزی پیگیر امور آن نهاد است، به همین علت با توجه زحمات اساتیدی که در مرکز حضور داشتند انتظار داریم همواره حواسشان به مجموعه باشد و ما را از راهنمایی‌های خود بهره‌مند کنند.
گزارش تصویری